Cena 1950 PLN Obóz Sportowo Rekreacyjny OLIMPIA  SUMMER CAMP CHORWACJA 2022 o profilu multisportowym. Urokliwa Riwiera Makarska to miejsce, z którego Chorwacja słynie. Właśnie tam, w południowej części Riwiery Makarskiej znajdziemy urocze miasteczko turystyczne o nazwie Drvenik, które jest idealnym miejscem na wakacje. Drvenik ulokowany jest pomiędzy dwoma zatokami - Donja Vala i Gornja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo. Miejsce to gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Przepiękne leśne zatoki ze źródełkami pitnej wody i żwirowo-skaliste plaże dodają Drvenikowi szczególnego uroku. W Drveniku znajduje się promowa przystań do Sućuraj na wyspie Hvar. To miejsce jest doskonałym wyborem na spokojne wakacje.

RollerCup OLIMPIA Kobyla Góra 2017 przeszedł do historii. To pierwsze tego typu zawody w regionie. Troszkę obawialiśmy się o pogodę ale na szczęście niebiosa były dla nas łaskawe. Od wczesnych godzin porannych trwały prace na trasie (czyszczenie, malowanie oznakowania, usuwanie skutków wczorajszej ulewy). Patronat honorowy Pani Poseł na Sejm RP Bożeny Henczycy i jej nieoceniona pomoc pozwoliły na przeprowadzenie zawodów. Należy ponadto wymienić sponsorów:

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich z Państwa na imprezę sportową organizowaną w malowniczej Kobylej Górze nad jeziorem Blewąska. RollerCup to wspaniałe wydarzenie dające możliwość rywalizacji na rolkach. na dystansach od 200 m do 15 km. Dla Najmłodszych wyścig na hulajnogach.

Obóz rekreacyjno sportowy w Kobylej Górze o profilu multisportowym. Zabieramy ze sobą rowery (organizator zapewnia transport rowerów na miejsce wypoczynku) Urokliwe miejsca Południowej Wielkopolski oczarują nas swoimi atrakcjami (jeziora, piękne lasy, zabytki) doświadczymy ich podczas niezapomnianych rajdów rowerowych.